Když jsem kdysi jako malá hrála závodně tenis, tak mě ze všeho nejvíc bavilo stát mimo kurt, v pozadí a zachycovat pohyby hráčů na tehdejší tatínkovu zrcadlovku na kinofilm. Při škole jsem zase na všech výletech, srazech reportážně cvakala vše, co mi přišlo zajímavé a na co bychom rádi vzpomínali. Od té doby, co jsem si koupila profesionální fotoaparát Canon EOS 6D, fotím ještě víc a ještě raději. Nejvíc dvojice, rodiny, těhu a občas miminka a svatby.

Jmenuji se Hana Zikl a ráda vyfotím i tebe.

Nejraději mám portrét a ráda fotografie i smysluplně retušuji. Ne abych člověka měnila, ale abych naopak vyzdvihla jeho krásu a osobnost.

Mám ráda, když se při focení společně bavíme. Vždy se snažím, aby atmosféra při focení byla klidná a uvolněná a hlavně, abychom se při tom všem i hodně nasmáli. Pak jsou teprve fotografie nejhezčí a já i ti co fotím, z nich máme největší radost.


Focení bylo dokonalé! Poprala jsi se s časem skvěle. Mělo to spád, krásně jsi si to dirigovala – hlavně skupiny. Děkuji moc za všechno a za vsechny 🙂Domča a Matt
Is it a place to write compliments to a photographer? :)) VERY NICE JOB! Lots of natural ideas and no stress 🙂 Thank you!Dasha
Háňo a Kubo, jste úžasní. Celá rodina je z fotek nadšená :). Moc děkujeme.Petr a Verča

Jak můžu vyfotit tebe? 🙂

 

 

 

Do životopisu

…potřebuješ hezkou fotku do životopisu, do práce nebo třeba na LinkedIn.

Pro hezké vzpomínky

…chceš si nechat udělat fotky, na které se ti bude hezky vzpomínat – zamilované období, nejštíhlejší, sexy období, čekáte miminko, svatba, jak vaše dítko roste rychle.

„To jsem já“

…chceš fotky sám sebe, jen tak, chceš se poznat, jak tě ostatní vidí, zajímavý portrét.

 

Napiš mi a vymyslíme spolu něco, co udělá radost tobě nebo tvým blízkým. Venku, v přírodě nebo doma ve tvém pohodlí.

 

Kde fotím: Praha

S čím: Canon EOS 6D, s pevnými objektivy Canon EF 50mm f/1,8 STM, Canon EF 85mm f/1,8 USM, odrazná deska

Asistent: Můj muž mi rád a s láskou vypomáhá 🙂